O nas

NOTTI to firma powstała z pasji do fryzjerstwa i kosmetyki oraz chęci odpowiedzi na nowe wyzwania i oczekiwania jakie stawia obecnie rynek fryzjersko-kosmetyczy w Polsce i Europie.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży w zakresie produkcji i handlu w kraju i zagranicą.  Uczestniczymy w powstawaniu naszych produktów od podstaw, dlatego dobrze znamy ich wartość użytkową. Jesteśmy też świadomi, że najtańszy produkt, nie oznacza najlepszy. Dlatego też produkty z naszej kolekcji są starannie wybrane.

Bazując na doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy staramy się stale poszerzać nasz asortyment, co znajduje uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego produktu.

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała dla Państwa jak najbardziej komfortowo na każdym etapie.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

 Co nas wyróżnia?

Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują. Potrafimy się dopasować do szybko zmieniających się trendów, dzięki temu nasza oferta z całą pewnością sprosta wymaganiom i gustom nawet najbardziej wymagających klientów. Nie posiadamy w tej chwili towaru, który sobie wymarzyłeś? Nic straconego. Zadzwoń, a postaramy się byś go znalazł!

Jesteśmy elastyczni

Przez blisko dekadę przetestowaliśmy wiele rozwiązań różnych producentów i dystrybutorów, dzięki czemu nasza aktualna oferta to zawsze towar sprawdzony i o najlepszym stosunku jakości do ceny. Teraz czas byś Ty sprawdził nas! Zrobimy wszystko byś wspominał zakupy w umebluj.pl jako miłą przygodę!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie