Metody płatności

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, udostępniamy kilka metod płatności za zakupy dokonane w naszym sklepie.

1. Szybkie przelewy internetowe

Najszybsza z dostępnych form płatności. Usługa realizowana jest za pośrednictwem lidera w branży płatności elektronicznych, serwisu Dotpay. Dzięki temu transakcje są realizowane błyskawicznie i z gwarantowanym najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Nasz operator udostępnia szybkie przelewy elektroniczne obsługujące wszystkie najważniejsze banki w Polsce, dlatego jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, to prawdopodobnie najwygodniejsza dla Ciebie forma płatności.

Uwaga! Jeśli Twój bank nie znajduje się na liście banków obsługiwanych przez PayU możesz dokonać płatności a) pomocy standardowego przelewu jednorazowego, logując się do serwisu transakcyjnego swojego banku i ręcznie uzupełniając dane do przelewu b) drukując wygenerowany przez Dotpay blankiet płatności i opłacając towar w dowolnie wybranym punkcie wpłat (np. placówka Poczty Polskiej, oddział banku itd.) na terenie całego kraju.

2. Karta płatnicza

Kolejną możliwością dokonania zapłaty jest posłużenie się kartą płatniczą. W chwili obecnej nasz operator udostępnia opcję wyboru między najpopularniejszymi w Polsce kartami Visa oraz MasterCard.

3. Gotówka

Jeśli żaden z powyższych bezgotówkowych wariantów płatności Ci nie odpowiada, możesz dokonać płatności gotówką. Jeżeli Twój bank nie znajduje się na liście obsługiwanych przez Dotpay lub nie posiadasz karty płatniczej, możesz skorzystać z tej opcji na 2 sposoby:

- płatność gotówką przy odbiorze towaru u kuriera

- płatność gotówką przy osobistym odbiorze towaru

Nasz numer konta do wpłat:
Alior Bank   39 2490 0005 0000 4500 6507 8140

Klikając na logo naszego oparetora Dotpay zostaniesz przeniesiony na stronę krótkiego przewodnika dotyczącego zawierania bezpiecznych transakcji internetowych. Dowiedz się więcej i zadbaj o maksimum bezpieczeństwa w sieci.

dotpaylogo.png

Lista banków dostępnych w opcji szybkich przelewów internetowych